Матеріали Conwisol

logo_conwisol

Добавки в бетон і будівельні суміші під торговою маркою «CONWISOL» відповідає всім вимогам Українських та Європейських норм ДСТУ Б В.2.7-171: 2008 «Добавки для бетонів и будівельних розчінів, ЗТУ (EN 934-2:2001, NEQ).

Торгова марка «Conwisol» пропонує наступні види продукції:

- Пластифікатори;

- Суперпластифікатори;

- Добавки до вібропресованих бетонів;

- Гідрофобізуючі добавки;

- Протиморозні добавки та добавки - прискорювачі;

- Повытровтягувальны добавки (для дорожніх бетонів і будівельних розчинів);

- Піноутворюючі добавки;

- Добавки для декоративного бетону;

- Засоби для догляду за бетоном;

- Матеріали для захисту мінеральних поверхонь;

- Засоби для ін'єктування стін.

Читати далі: Матеріали Conwisol

   

Гетероауксин

Гетероауксин 

Стимулятор роста растений

Назначение и область применения:

Гетероауксин - это синтезированное вещество высокой физиологической активности, которое относится к классу ауксинов. Благодаря своим мощным фитогормональным свойствам продукт применяется в растительной области сельского хозяйства.

Читати далі: Гетероауксин

   

Матеріали KÖSTER

kosterKÖSTER BAUCHEMIE AG вже десятки років спеціалізується на гідроізоляційних матеріалах. Ці системи захищають і зберігають будівлі і конструкції по всьому світу.

Якщо мова йде про реставрацію культурно-історичної пам’ятки, гідроізоляцію нової будівлі, відновлення невдалої горизонтальної ізоляції в кладці, мокрі фундаменти або гідроізоляцію дахів і фасадів, ви можете бути впевненими, Кьостер запропонує оптимальне рішення з нашою широкою програмою продукції.

Читати далі: Матеріали KÖSTER

   

Матеріали Deitermann

deitermannТоварний знак DEITERMANN™ з Німеччини широко відомий високоякісними гідроізоляційними матеріалами для фундаментів, цоколів, плавальних басейнів і бітумними матеріалами для дахів.  Продукція Дайтерманн включає також широкий вибір матеріалів для промислових підлог, а також для облицювання плиткою і ремонтні бетони.

Фірма має більш ніж 100-річний досвід в області виробництва будівельних матеріалів, проводить у своїх лабораторіях дослідження, спрямовані на впровадження нових і поліпшення вже існуючих технологій.  Ефектом цієї роботи є близько 200 матеріалів будівельної хімії і технології, пов'язані з використанням цих матеріалів.  Наші вироби утворюють цілісні технологічні системи, прості у використанні й нешкідливі для навколишнього середовища.  Всі виробничі підприємства фірми використовують систему управління виробництвом, що відповідає вимогам норми ISO 9001-2000.

Читати далі: Матеріали Deitermann

   

Фасадні термопанелі

termo1 

Фасадні термопанелі - це цілісна фасадна система, що включає в себе два основних компоненти:

1. Ефективний та оптимальний утеплювач, шар якого надійно захищений від впливів зовнішнього середовища, механічних ушкоджень.

2. Компонент, що забезпечує захист утеплювача і безпосередньо самого фасаду будинку.

Інструкція з монтажу


Читати далі: Фасадні термопанелі

   

Superflex 100S

Superflex100SDeitermann Superflex 100S

Читати далі: Superflex 100S