Гідроізоляція вологих приміщень від "ДАЙТЕРМАНН"

У кожній будівлі є так звані "вологі" приміщення — кухні, ванні кімнати, душові, сауни, туалети, пральні, басейни тощо. І якщо правильний вибір та використання гідроізоляційних матеріалів забезпечить комфорт і довговічність, то помилки призведуть до значних збитків.

 

hidroisvol1

Сьогодні на будівельному ринку представлено велику кількість матеріалів для гідроізоляційних робіт і для правильного вибору. Мусимо пам'ятати, що основні вимоги до гідроізоляції саме "вологих" приміщень наступні:

- паронепроникність, щоб не дати парі конден­суватися в товщі стін;

- еластичність та здатність витримувати значні температурні перепади;

- сумісність як з основою, так і з наступними де­коративними покриттями (клей, плитка, мозаїка);

- стійкість до механічних навантажень;

- допуск до контакту з питною водою (при гідроізоляції басейнів).

Маркою ДАЙТЕРМАНН спеціально для вирішен­ня цих проблем пропонується система гідроізо­ляції "Суперфлекс"( Superflex), яка дає мож­ливість для виконання безшовної ізоляції під плитками на різних поверхнях. До складу систе­ми входить комплект матеріалів (грунтовка, гідроізоляційний матеріал, еластична стрічка для стиків, спеціальний клей для плитки і фуга) та оп­тимально підібрана технологія їх застосування. Розглянемо детальніше компоненти цієї систе­ми.

 

У якості грунтовки застосовується матеріал Єв­ролан ТГ2 (Eurolan TG2) — безколірна, стійка до дії лугів суспензія на основі синтетичних ре­човин. Завдяки сильним в'яжучим властивос­тям, матеріал після висихання призводить до стабілізації (покращення міцності, адгезії тощо) крихких, запилених основ та основ з високим водопоглинанням . Євролан ТГ2 (Eurolan TG2) може застосовуватись і окремо в якості легкої гідроізоляції, наприклад для підготовки основи перед наклеюванням глазурі чи плиток на гіпсові штукатурки, гіпсокартонні та гіпсоволок­нисті плити. При опоряджувальних роботах Євролан ТГ2 застосовують як буферний шар, щоб запобігти прояву старих плям штукатурки на нові шари матеріалів. Час готовності по­верхні до нанесення наступного покриття - від 30 хвилин до години, в залежності від виду ос­нови та зовнішніх умов.

Основний гідроізоляційний матеріал Суперф­лекс 1 (Superflex 1) — готова до вжитку рідка ізолююча маса на основі суспензії синтетичних речовин групи латексів, яка після тужавіння ут­ворює еластичну (подібну до твердої гуми) па­роводонепроникну гідроізоляційну плівку. Ма­теріал наноситься на будь-які мінеральні (бе­тон, цегла, блоки, камінь тощо) основи, на стінові поверхні, що містять гіпс (гіпсові, гіпсокартонні, гіпсоволоконні плити, штукатурки з вмістом гіпсу), а також на підлоги (стяжки) з підігрівом. Головна перевага матеріалу Суперфлекс 1 — це дуже висока еластичність (розтяг до розриву складає не менше 300%), що дає змогу виконати гідроізоляцію в місцях з дуже великими коливаннями температури. Для підвищення надійності гідроізоляції в крити­чних місцях (стики, примикання, вводи комуніка­цій, температурні шви, тощо) застосовується спеціальна еластична стрічка Суперфлекс 50/3. До системи входить також еластичний клей на міне­ральній основі Пластикол КМ Флекс (Plastikol KM Flex) і затирка для швів Церінол Флекс (Cerinol Flex).

 

hidroisvol2

1. Ґрунтуємо поверхню стін і підлогу матеріалом

hidroisvol3

2. Приклеюємо на стиках стіна/підлога ізолюючу стрічку

hidroisvol4

3. Приклеюємо на стиках стіна/стіна ізолюючу стрічку Суперфлекс 50/3 за допомогою матеріалу Суперфлекс 1.

hidroisvol5

4. Ізолюємо виходи труб манжетами

hidroisvol6

5. Покрываем полностью поверхность стен и пола двумя слоями материала

hidroisvol7

6. На висохлу поверхню гідроізоляції

hidroisvol8

7. Заповнюємо шви між плитками матеріалом

hidroisvol9

8. Заповнюємо шви по краях матеріалом на основі силікону Пластикол ФДН або Пластикол ФДС.

Для гідроізоляції чаш басейнів, контрастних ванн чи інших резервуарів з водою застосовуються матеріали Дайтерманн ДС (Deitermann DS) або Суперфлекс Д1 (Superflex D1).

Характерними особливостями цих матеріалів є:

- швидка і легка обробка, висока адгезія з основою;

- тужавіння проходить без утворення внутрішніх напружень і тріщин;

- висока водонепроникність навіть для води під тиском;

- стійкість до дії хімічних речовин, агресивного середовища, механічних навантажень;

- довговічність та морозостійкість;

- відсутність нальотів і шкідливої дії на цеглу чи бетон;

- безпека для навколишнього середовища. Дайтерманн ДС (Deitermann DS) — це гідравлічно в'яжучий ізолюючий розчин (після додавання води), виготовлений на основі високоякісного мінерального матеріалу з добавками капілярнодіючих синтетичних речовин. Сфера застосування Дайтерманн ДС — ізоляція резервуарів і басейнів глибиною до 5-ти метрів. Матеріал наноситься на будь-які мінеральні (бетон, цегла, блоки, камінь тощо) поверхні: зовнішні і внутрішні стіни фундаментів та підвалів, зовнішні і внутрішні стіни під керамічну плитку, стіни та підлоги, на які діє вода. Технологія використання Дайтерманн ДС надзвичайно легка і містить декілька простих операцій:

1. Підготовка поверхні об'єкту - зводиться до зачистки поверхні від бруду і частинок, що відшарувались. Причому Дайтерманн ДС наноситься на вологу поверхню, що розширює сферу його застосування при гідроізоляції вже існуючих вологих споруд.

2. Приготування розчину здійснюється шляхом простого змішування вмісту упаковки з водою. Свіжий розчин має пастоподібну консистенцію і готовий до використання протягом 45 хвилин.

3.    Наноситься Дайтерманн ДС в два прийоми. Перший шар наноситься жорсткою будівельною щіткою з незначним втиранням в основу. Наступний шар можна наносити після підсихання попереднього як щіткою, так і гладкою кельмою. Оптимальна сумарна товщина гідроізоляції становить 2-3 мм (максимальна - не більше 4 мм).

4. Закінчивши нанесення всіх шарів, слід протягом доби захищати матеріал від швидкого висихання. Після тужавіння Дайтерманн ДС набирає високу власну міцність. Поверхня має структуру високоякісного бетону, що дозволяє покривати її штукатуркою, фарбувати чи наклеювати плитки. Наступний матеріал Суперфлекс Д1 (Superflex D1), будучи подібним до Дайтерманн ДС, перевершує його по швидкості тужавіння та створює еластичну гідроізоляційну мембрану. Використання його доцільне при гідроізоляції великих площ, де існує небезпека появи тріщин, а також, коли роботи потребують швидкого завершення. Маючи значну еластичність, Суперфлекс Д1 зберігає свої ізолюючі властивості навіть при тріщинах конструкції шириною до 0,75 мм. Через добу після нанесення Суперфлексу Д1 об'єкт можна оштукатурювати чи наклеювати плитки, через 3 доби може діяти механічне навантаження, а на 7-му добу допускається повне навантаження водою.

Форма поставки Дайтерманн ДС — в паперових мішках вагою 25 кг, а Суперфлекс Д1 — в 20-кілограмових паперових мішках.

Якість матеріалів гарантується маркою ДАЙТЕРМАНН, виробництво якої сертифіковано у відповідності до системи міжнародних стандартів ISO 9001, а також значним досвідом фір­ми «Бригадир», яка є офіційним ди­лером ДАЙТЕРМАНН в Україні.

Наші координати:

ТОВ «Бригадир»

Пр-т. Возз’єднання, б. 7а, оф. 533, а/с 43

02160

Тел. 044 332-332-1

Тел./факс 044 331-31-11

 

e-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

 

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 водопоглинанням