Новий статус підвальних приміщень

podval1

Сьогодні, з ростом попиту на житло мешканці починають більш раціонально відноситися до використання цінної площі у вже існуючих спорудах. Особливо це стосується старих будинків в центральних районах міст, де колись закинуті підвали використовуються під побутові приміщення, офіси або кафе. В таких випадках зміна функцій підвальних приміщень приводить не тільки до збільшення корисної площі, але й до покращення загального стану конструкції будинку.

Метою даної статті є ознайомити архітекторів, проектантів та будівельників з системами відновлення старих стін (матеріали + технології) від марки «Дайтерманн» (виробництво Німеччини), які дають можливість ефективно і надійно реставрувати підвальні приміщення.

Перед початком відновлювальних робіт необхідно провести відповідну діагностику стану складових елементів об'єкту. Насамперед досліджуються стіни по їх зовнішньому виду, типу матеріалу, товщині, тощо. Заміри ступеня зволоження в різних місцях по висоті стіни (як з середини так і назовні) дозволить виявити основну причину вологості. Аналізуючи історію будинку, можна визначити вид та концентрацію шкідливих солей, що містяться в стінах (похідні хлору, азоту чи сірки). Дослідження стяжки зводиться до визначення твердості бетону, наявності тріщин особливо по периметру примикання стіна-підлога.

Склад системи

podval2В склад систем відновлення підвальних приміщень входять наступні матеріали:

 

1. Дайтерманн Адексин ХС2 (Deitermann Adexin HS2) - силіконовий мікроемульсійний концентрат, що після розбавлення, призначений для виконання методом ін'єкції горизонтальної хімічної блокади, яка ліквідує капілярне «підсмоктування» води. Дія матеріалу ефективна навіть при вологості стіни 90% та не залежить від товщини муру.

 

1. Дайтерманн Адексин ХС (Deitermann Adexin HS) - готовий до безпосереднього використання аналог попереднього матеріалу.

 

1. Дайтерманн БСП (Deitermann BSP) - мінеральний розчин на цементній основі для заповнення пустот в стінах та для замикання ін'єкційних отворів.

 

2. Дайтерманн ХКС (Deitermann HKS) - водонепроникний швидкотужавіючий мінеральний розчин. Використовується для шпатлювання, за обробки швів, виконання заокруглень в місцях примикань стіна-підлога.

 

3. Дайтерманн ДС (Deitermann DS) - мінеральний розчин на цементній основі для виконання внутрішньої гідроізоляції. При високій водовідпірності (застосовується також для гідроізоляції басейнів) має достатню паропроникність для «дихання» стін.

 

4. Дайтерманн АС (Deitermann AS) - мінеральний підкладочний розчин під ремонтні штукатурки типу СП.

 

5.  Дайтерманн ПГ (Deitermann PG) - високопориста (до 45% порів) мінеральна штукатурка, яка викори­стовується з ремонтними штукатурка­ми в якості першого шару на дуже во­логих та засолених стінах. Служить для накопичення солей, що виносять­ся із стіни залишковою вологою.

 

5. Дайтерманн СП (Deitermann SP) - високопориста мінеральна реноваційна штукатурка (сірого та білого кольору), що забезпечує «висушування» стіни. Є стійкою до деструкційного впливу висолів без зміни зовнішнього виду поверхні.

podval3Дайтерманн Євролан Силікат (Deitermann Eurolan Silikat) - фарба на кремнево-органічній основі, яка має низьку абсорбцію води та високу паропроникність чим забезпечує «ди­хання» стін.

 

В залежності від конкретного стану об'єкта використовується різна комбі­нація вищевказаних матеріалів.

 

Доповненням систем є зовнішня безшовна гідроізоляція, яка здійсню­ється за допомогою еластичного полі­мерно-бітумного матеріалу Дайтер­манн Суперфлекс 100/100С (Deiter­mann Superflex 100/100S). Цей мате­ріал може накладатися на вологі по­верхні. Завдяки еластичним властиво­стям, витримує тріщини шириною до 5 мм навіть при зміщенні сторін.

 

Якість матеріалів гарантується маркою ДАЙТЕРМАНН, виробництво якої сертифіковано у відповідності до системи міжнародних стандартів ISO 9001, а також значним досвідом фір­ми «Бригадир», яка є офіційним ди­лером ДАЙТЕРМАНН в Україні.

Наші координати:

ТОВ «Бригадир»

Пр-т. Возз’єднання, б. 7а, оф. 533, а/с 43

02160

Тел. 044 332-332-1

Тел./факс 044 331-31-11

e-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду