Система мікроармування бетонів та будівельних розчинів волокнами FIBERMESH ®

 

Покращення  властивостей бетону шляхом додавання до бетонної суміші невеликої кількості синтетичних волокон, має більш як 20-ти річну традицію. Найчастіше використовують волокна з хімічно-інертних полімерів, стійких до дії солей, лужного та кислотного середовища. Найбільшого прогресу у пристосуванні властивостей волокон до потреб будівельників досягли виробники поліпропіленових волокон, світовим лідером і найбільшим у світі виробником синтетичних волокон для армування бетону є компанія SYNTHETIC INDUSTRIES.

Система мікроармування бетонів та будівельних  розчинів волокнами FIBERMESH ®

 

Волокна серії Fibermesh є тривимірною системою армування. Ці поліпропіленові волокна рівномірно розподіляються всередині бетону. Така система мікроармування завжди розташована правильно, на відміну від типової дротяної арматурної сітки, яку важко встановити у відповідному місці. Використання волокон Fibermesh заощаджує кошти, суттєво зменшуючи витрати робочої сили і часу, пов’язані з встановленням арматурної сітки, а також повністю усуваючи потребу у дорогих металевих сітках.

 

Застосування волокон Fibermesh  при будівництві бетонних та залізобетонних споруд надає масу переваг, серед яких:

 

- підвищення морозостійкості та зносостійкості,

 

- зменшення викришування бетону, його проникності та водопоглинання,

 

- наявність залишкової міцності після розтріскування,

 

- захист арматури від корозії,

 

- зменшення водовідділення у бетонній суміші,

 

а головне - вирішення найболючішої проблеми бетонних та залізобетонних конструкцій – підвищення тріщиностійкості.

 

Запобігання утворенню тріщин

 

Виробники бетону, підрядники, інженери, архітектори, будівельники, спеціалісти-конструктори усього світу погодяться щодо однієї речі – розтріскування бетону може стати не просто неприємністю, а справжньою катастрофою. Де б не з’явилися тріщини, вони становлять проблему. Їх ремонт - справа також серйозна і дорога. Так склалося, що здатність бетону тріскати сприймається як неминучий факт. Чому бетон тріскає? Тріщини утворюються тому, що в якийсь момент навантаження перевищують міцність бетону.

 

Ці напруження можуть викликатися як дією зовнішніх сил (наприклад, постійні навантаження від руху транспорту на великій магістралі; надто важке обладнання, яке встановлюється у виробничих приміщеннях, поганий опір бетонного покриття на грунті), так й внутрішніх сил, які зумовлені природніми процесами, що відбуваються під час тужавіння бетону.

 

Найпоширенішим видом внутрішнього розтріскування є  розтріскування пластичної бетонної маси, спричинене її осіданням і швидким випаровуванням води. Ці тріщини утворюються протягом перших 24-х годин після закладки бетону. Спочатку вони можуть бути непомітними через свою мікроскопічність, але стають помітними після закінчення тужавіння бетону або розширення до видимих розмірів під дією зовнішніх навантажень. Такі тріщини, зазвичай, проходять через усю плиту і порушують цілісність конструкції ще до того, як бетон набуде запроектованої міцності.

 

Рівномірно розподілені волокна Fibermesh запобігають ( на 80-100%) утворенню тріщин, викликаних внутрішнім напруженням, завдяки зменшенню пластичного осідання складників бетону шляхом їх підтримки у суспензії, а також завдяки з’єднанню мікротріщин пластичної усадки на їхньому найнижчому енергетичному рівні та гальмуванню  їх розповсюдження.

fibermesh1

На фото показані дві плити (з волокнами і без волокон) через 24 години після укладки бетону. Тріщини у контрольній плиті почали з’являтися через 2,5 години і повністю розвинулися на протязі 4 годин. Плита з волокнами не мала помітних тріщин як через 24 години, так і через 28 днів.

Підвищення стійкості проти стирання

Зносостійкість зростає, коли поверхня бетону укладається з якісної однорідної  пластичної суміші. Волокна Fibermesh впливають на покращення цієї пластичної суміші шляхом запобігання утворенню тріщин при пластичній усадці. Програма випробування, що створена для оцінки зносостійкості, була розроблена для вимірювання впливу волокон Fibermesh у бетоні при піддаванні його надмірному зношенню. Випробувальною лабораторією інженерного корпусу армії США був використаний метод випробування бетону або поверхонь будівельних розчинів на зносостійкість (метод різака, що обертається).Результати випробувань показали, що використання волокон Fibermesh  збільшує зносостійкість на 105% , тим самим подвоюючи термін служби бетону.

 

Випробування проводились також у співпраці з Норвезькими лабораторіями автомагістралей на випробувальній машині з сталевими шипованими шинами типу Norcem Cement для тестування зносостійкості. При швидкості руху 70 км/год та осьовому навантаженні 10 т. обладнання точно показує впливи 10 років зношування на автомагістралі при інтенсивності руху 1500 автомобілів за добу.

 

Зразок, армований волокнами Fibermesh, продемонстрував 52% зростання відносного опору до зношення, маючи на 34.4% менше втрат матеріалу, ніж контрольний зразок без волокон.

Зменшення водовідділення при пластичному осіданні бетонної суміші

Волокна Fibermesh діють як внутрішня підтримуюча система, яка утримує більш однорідну бетонну суміш. Волокна перешкоджають природному розшаровуванню та осіданню складників бетону. Внутрішня підтримуюча система, що забезпечується армуванням волокнами Fibermesh, приводить до рівномірного водовідділення, тому що вода цементно-бетонної суміші не переміщується до поверхні  рухом більш важких складових бетону у напрямку вниз і не утворює озерця, вибігаючи на поверхню бетону ( як у звичайному  неармованому бетоні).

Приклади застосування волокон Fibermesh.

В усьому світі споруди найрізноманітнішого призначення мають фундаменти або основи з бетону, які проектуються з врахуванням необхідності піддаватись різного роду статичним і динамічним навантаженням.

 

Мікроармуючі волокна Fibermesh забезпечують оптимальну довготривалу цілісність споруд різного типу та призначення:

 

- доріг, мостів, під’їзних шляхів, тротуарів;

 

- торгових центрів, складів, виробничих приміщень;

 

- об’єктів житлового та приватного будівництва;

 

- офісів, готелів та ресторанів;

 

- об’єктів спортивного призначення;

 

- промислових підлог;

 

бетонних та залізобетонних виробів.

image004Цей двоповерховий будинок оштукатурений матеріалом з використанням волокон Fibermesh з розрахунку 0.9 кг на м3 бетону. У штампованому бетоні, який використаний на проїзній алеї, внутрішньому дворі і плавальному басейні, містяться волокна Fibermesh  з розрахунку 0.6 кг на м3 бетону.

 

image006У Дестині (штат Флоріда) були використані волокна Fibermesh® як вторинне армування бетону в усіх плитах цього елітного житлового комплексу. Волокна Fibermesh додавали до суміші з розрахунку 0.9 кг на м3 бетону. Всі плити на землі були виготовлені попередньо напруженими. Переважна більшість робіт по вкладанню бетонної суміші проводилась у несприятливих жарких умовах при швидкому випаровуванні води та нерівномірній усадці  суміші, тому волокна були застосовані для зменшення розтріскування при тужавінні бетону.

 

image007У Дестині (штату Флоріда) волокна Fibermesh були використані при будівництві приміщення складу у якості вторинного армування замість зварюваної дротяної сітки. Бетон товщиною 15 см вкладали бетонним насосом на 5-ти ділянках, з нарізкою швів кроком 4,6 м х 6,1м . Застосування волокон Fibermesh дозволило швидко укласти бетон і зменшити витрати, пов’язані з використанням традиційного армування.

 

image009У Мобілі (штат Алабама) для спорудження автомобільної стоянки площею 1,86 га використані волокна Fibermesh з розрахунку 0.9 кг на м3 бетону. Бетон, армований волокнами, використали для всіх під’їзних шляхів.

 

image011

Проект  у Спрінгфельді (штат Масачусетс), один з десяти проектів штату, розроблений для порівняння переваг асфальтобетонного та цементобетонного покриттів. Це покриття товщиною 10 см містить волокна Fibermesh з розрахунку 1,8 кг на м3 бетону. Очікуваний термін його експлуатації складає 40 років, а асфальтобетон служить тільки 15-20 років.

 

image013

В Фейетвіллі (штат Арканзас) для плити розміром 15.79 га використали волокна Fibermesh®. Для підлоги свічкової фабрики Hannah потрібно понад 4823 м3 бетону, армованого волокнами. У цей бетон додали Fibermesh  з розрахунку 0.9 кг на м3 бетону.

 

image015У Сіднеї (Австралія) був створений цей водний канал для Олімпійських Ігор 2000 з використанням волокон Fibermesh® для підсилення торкретбетону. Внутрішні стінки призначені для протидії турбулентному потоку води і неодноразовому биттю каное об його стінки. Ця нерозрізна 300-метрова конструкція, яка має шви, розрахована на швидкості водяного потоку до 4 метрів на секунду.

 

image017

В Оро Веллі (штат Арізона) були використані волокна Fibermesh замість традиційної арматури для оздоблення каналу. Для торкретбетону товщиною 15 см використовували волокна Fibermesh довжиною 51 мм, для захисту від  розтріскування.

 

image019У Бенкстоуні (Австралія) дренажний канал мав ерозію. Оскільки при ремонті цього каналу було неможливим використання крану для встановлення збірних залізобетонних панелей, застосували торкретбетон, армований волокнами Fibermesh.

 

Волокна виготовлено відповідно до міжнародних стандартів якості ISO 9002 компанією SINTHETIC INDUSTRIES ,USA.  Компанія також отримала сертифікат ISO 14001 за дотримання міжнародних екологічних стандартів.

 

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ СХВАЛЮЮТЬ ЗАСТОСУВАННЯ  ВОЛОКОН  В  УКРАЇНІ:

 

Гігієнічний висновок Міністерства охорони здоров’я України  № 5.04.03 / 803 від 17.03.2000 року.

 

Висновок-рекомендація Науково-дослідного інституту будівельного виробництва Держбуду України  від  16 червня  2000 року.

 

Представник компанії SINTHETIC INDUSTRIES ,USA в Украінї: ТзОВ “Бригадир

Наші координати:

ТОВ «Бригадир»

Пр-т. Возз’єднання, б. 7а, оф. 533, а/с 43

02160

Тел. 044 332-332-1

Тел./факс 044 331-31-11

e-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду