Супер-гідроізоляція для басейнів, резервуарів та фундаментів

Басейн, як елемент сучасної приватної оселі, сприймається сьогодні як належне. Не важливо чи це великий “резервуар з водою” перед будинком, чи невелика “контрастна ванна” в сауні – проблеми, що виникають при їх експлуатацїї, зводяться до одного: забезпечити  водонепроникність конструкції . Застосування “старовинних” методів не забезпечує сучасних будівельних вимог, а поява на ринку гідроізоляційних будматеріалів новітніх продуктів створює іншу проблему – як технічно правильно і економічно вигідно вибрати потрібний. Мета даної статті  ознайомити українських споживачів з двома продуктами  німецької фірми “DEITERMANN “ (ДАЙТЕРМАН) - лідерами серед гідроізоляційних матеріалів на мінеральній основі, які саме призначені для вирішення вищезгаданих проблем.

 

Матеріал  SuperflexD1 (Суперфлекс Д1) - це однокомпонентний гідравлічно в’яжучий ізолюючий розчин (після додавання води), виготовлений на основі високоякісного цементу з добавками капілярнодіючих синтетичних речовин.

 

Сфера застосування SuperflexD1 - гідроізоляція резервуарів і басейнів глибиною до 5-ти метрів, а також захист будинків і споруд від вологості грунту, поверхневих і грунтових вод. Матеріал наноситься на любі мінеральні (бетон, цегла, блоки, камінь, інше) поверхні: зовнішні і внутрішні стіни фундаментів та  підвалів, зовнішні і внутрішні стіни під керамічну плитку, стіни та підлоги, на які діє вода. Маючи високу водонепроникність, він вільно пропускає гази, не даючи їм накопичуватись в об’ємі стіни і піднімати вологу по капілярах.

 

Характерними особливостями SuperflexD1 є його:

 

- швидка і легка обробка, висока адгезія з основою і наступним декоративним покриттям;

 

- тужавіння проходить без утворення внутрішніх напружень і тріщин;

 

- висока водонепроникність навіть для води під тиском до 0,5 атм;

 

- стійкість до дії хімічних речовин, агресивного середовища, механічних навантажень;

 

- довговічність та морозостійкість, відсутність нальотів і шкідливої дії на цеглу чи бетон;

 

- збереження ізолюючих властивостей при тріщинах в конструкції;

 

- безпека для навколишнього середовища.

 

Технологія використання SuperflexD1надзвичайно легка, містить декілька простих операцій і може бути виконана навіть будівельником-аматором:

 

1. Підготовка поверхні об’єкту – зводиться до зачистки її від бруду і частинок, що відшарувались. Причому SuperflexD1 наноситьсяна вологу поверхню, що розширює сферу його застосування при гідроізоляції вже існуючих вологих споруд.

 

2. Приготування розчину здійснюється шляхом простого замішування вмісту упаковки з водою.Свіжий розчин має пастоподібну консистенцію і готовий до використання протягом 2 годин.

 

3. НаноситьсяSuperflexD1в два (у випадку гідроізоляції басейнів глибиною 5 м) – три прийоми.

 

Перший шар наноситься будівельною щіткою з незначним втиранням в основу. Витрата матеріалу – близько 1,5 кг/м2. Наступний шар можна наносити після підсихання попереднього (приблизно через 10 годин). Оптимальна сумарна товщина гідроізоляції становить 2 мм (максимальна – не більше 3 мм).

 

4. Закінчивши нанесення всіх шарів, слід на протязі доби підтримувати матеріал у вологому стані, захищаючи від прямих сонячних променів та морозу. Після тужавінняSuperflexD1 набирає високу власну міцність. Поверхня має структуру високоякісного бетону, що дозволяє наклеювати плитки, покривати її тиньком чи фарбувати. Маючи значну еластичність, Superflex D1зберігає свої ізолюючі властивості навіть при тріщинах в конструкції шириною 0,75 мм. Через добу після нанесення Superflex D1можна клеїти плитку, а через 3 доби може діяти механічне навантаження.

 

Наступний матеріалCerinol DS (Церінол ДС) є дешевшим аналогом Superflex D1. Відмінність полягає лише в меншій еластичності (водонепроникність при цьому залишається як уSuperflex D1)

 

Використання Cerinol DSдоцільне при гідроізоляції невеликих площ  чи реставрації старих споруд, процес усадки який завершився, тобто там де немає небезпеки появи нових тріщин. Cerinol DSвідповідає рекомендаціям KTW (Німеччина) для матеріалів, що мають контакт з питною водою.

 

Витрата матеріалу – близько 2 кг/м2

Якість матеріалівSuperflex D1 та Cerinol DS гарантується  фірмою “DEITERMANN“, виробництво якої сертифіковано у відповідності до системи міжнародних стандартів ISO 9001, а також значним досвідом фірми "Бригадир" , яка є представником "DEITERMANN" на Україні.

Наші координати:

ТОВ «Бригадир»

Пр-т. Возз’єднання, б. 7а, оф. 533, а/с 43

02160

Тел. 044 332-332-1

Тел./факс 044 331-31-11

e-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду