Гідроізоляція від "Дайтерман"— гарантія, якість, надійність

hidro1

Практично щоразу, споруджуючи нові, чи реставруючи старі об'єкти, будівельники  повинні вирішувати питання їх захисту від впливу води.  Старі методи з використанням "смоли" чи "рідкого скла" в принципі не можуть забезпечити сучасних будівельних вимог. А в деяких випадках їх застосування може призвести до погіршення експлуатаційних параметрів споруди (нездатність вільного парогазообміну, неможливість подальшого нанесення штукатурки чи наклеювання плиток — у випадку гідроізоляції "смолою" і т.п.). Поява на ринку гідроізоляційних будівельних матеріалів новітніх продуктів створює іншу проблему — як технічно правильно і  економічно вигідно вибрати потрібний. Мета даної статті — ознайомити українських будівельників з двома продуктами німецької фірми DEITERMANN ("ДАЙТЕРМАН"), які є лідерами серед гідроізоляційних матеріалів на мінеральній основі. Головною їх перевагою, порівняно з іншими, є те, що маючи високу водонепроникність, вони вільно пропускають пару і гази.

 

Матеріал Cerinol DS  (Церінол ДС) — це гідравлічно-в'яжучий ізолюючий розчин (після додавання води), виготовлений на основі високоякісного цементу з добавками капілярнодіючих синтетичних речовин.

Сфера застосування Cerinol DS — захист будинків і споруд від вологості грунту, поверхневих і грунтових вод, ізоляція резервуарів і басейнів глибиною до 5-ти метрів. Матеріал наноситься на будь-які мінеральні (бетон, цегла, блоки, камінь, інше) поверхні: зовнішні і внутрішні стіни фундаментів та  підвалів, зовнішні і внутрішні стіни під керамічну плитку, стіни та підлоги, на які діє вода.

Характерними особливостями Cerinol DS є:

— швидка і легка обробка, висока адгезія з основою;

— тужавіння проходить без утворення внутрішніх напружень і тріщин;

— висока водонепроникність навіть для води під тиском;

— стійкість до дії хімічних речовин, агресивного середовища, механічних навантажень;

— довговічність та морозостійкість;

— відсутність нальотів і шкідливої дії на цеглу чи бетон;

— безпека для навколишнього середовища.

Технологія використання Cerinol DS надзвичайно легка і містить декілька простих операцій:

 

1. Підготовка поверхні об'єкту — зводиться до зачистки її від бруду і частинок, що відшарувались. Причому Cerinol DS наноситься на вологу поверхню, що розширюе сферу його застосування при гідроізоляції вже існуючих вологих споруд.

 

2. Приготування розчину здійснюється шляхом простого замішування вмісту упаковки з водою. Свіжий розчин має пастоподібну консистенцію і готовий до використання протягом 45 хвилин.

 

3. Наноситься Cerinol DS в два (у випадку гідроізоляції басейнів ) — три прийоми.

 

Перший шар наноситься будівельною щіткою з незначним втиранням в основу.

 

Витрата матеріалу — близько 2 кг/м. На ступний шар можна наносити після підсихання попереднього як щіткою, так і кельмою. Оптимальна сумарна товщина гідроізоляції становить 2-3 мм (максимальна — не більше 4 мм).

 

4. Закінчивши нанесення всіх шарів, слід протягом доби підтримувати матеріал у вологому стані, захищаючи від прямих сонячних променів та морозу. Після тужавіння Cerinol DS набирає високу  власну міцність. Поверхня має структуру високоякісного бетону, що дозволяе покривати її штукатуркою, фарбувати чи наклеювати плитки.

hidro2Наступний матеріал Superflex D1 (Суперфлекс Д1), будучи подібним до Cerinol DS, перевершує його по швидкості тужавіння та еластичності готової ізоляції. Використання його доцільне при гідроізоляції великих площ, де існує небезпека появи тріщин, чи рестав рації старих споруд, що вже мають тріщини. А також, коли роботи потребують швидкого завершення. Маючи значну еластичність, Superflex D1 зберігає свої ізолюючі властивості навіть при тріщинах в конструкції шириною мінімум 0,75 мм. Через добу після нанесення Superflex D1 об'єкт можна оштукатурювати чи наклеювати плитку, а через 3 доби — може діяти механічне навантаження.

 

Форма поставки Cerinol DS — в паперових мішках вагою 25 кг, а Superflex D1 — в 20-кілограмових  паперових мішках.

 

Якість матеріалів Cerinol DS та  Superflex D1 гарантується  фірмою DEITERMANN, виробництво якої сертифіковано у відповідності до системи міжнародних стандартів ISO 9001, а також значним досвідом фірми "Бригадир", яка представляє "DEITERMANN" в Україні.

Наші координати:

ТОВ «Бригадир»

Пр-т. Возз’єднання, б. 7а, оф. 533, а/с 43

02160

Тел. 044 332-332-1

Тел./факс 044 331-31-11

e-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду