Супер-гідроізоляція для ванних кімнат, душових, саун і терас

Будуючи собі житло, ми мріємо зробити його сухим, теплим, затишним. І ось новосілля позаду, нове помешкання радує око своєю первозданною чистотою. Та проходить деякий час, і щасливі власники помічають мокрі плями на стіні кімнати, що межує з ванною чи туалетом, а зі стелі гаража під терасою звисають краплі води. Всі ці неприємності є наслідком недостатньої уваги до питань гідроізоляції.

Старі методи з використанням «смоли» чи «рідкого скла» в принципі не можуть забезпечити сучасних будівельних вимог. А в деяких випадках їх застосування може призвести до погіршення експлуатаційних параметрів споруди (нездатність вільного парогазообміну, неможливість подальшого нанесення штукатурки чи наклеювання плиток у випадку гідроізоляції «смолою» тощо). Цих проблем можна уникнути, застосовуючи системи гідроізоляції вологих
приміщень, терас і балконів німецької фірми DEITERMANN. Вона дає можливість виконання безшовної ізоляції під плитками на різних поверхнях. До складу системи входять комплект матеріалів (грунтовка, основний гідроізоляційний матеріал, еластична стрічка для стиків, спеціальний клей для плитки і фуга) та оптимально підібрана технологія його застосування. Розглянемо детальніше компоненти цієї системи.

В якості грунтовки застосовується матеріал Eurolan TG 2, який, маючи сильні в'яжучі властивості, після висихання призводить до стабілізації (покращення міцності, адгезії, тощо) крихких, запилених основ та основ з високим водопоглинанням. Eurolan TG 2 може застосовуватись і окремо, наприклад, для підготовки основи перед наклеюванням глазурі чи плиток на гіпсові штукатурки, гіпсокартонні та гіпсоволокнисті плити.
Основний гідроізолюючий матеріал Superflex 1 (Суперфлекс 1) являє собою готову до вжитку рідку ізолюючу плівку на основі суспензії синтетичних речовин, яка після висихання утворює еластичну (подібну до гуми) водонепроникну поверхневу гідроізоляцію.
Сфера застосування Superflex 1 — виконання ізоляції поверхонь у вологих і мокрих приміщеннях перед наклеюванням плиток. Даний матеріал використовується, насамперед, там, де необхідна дуже висока водонепроникність, наприклад, в душових, ванних кімнатах, туалетах, пральнях, а також для виконання ізоляції нахилених стяжок на терасах і балконах. Матеріал наноситься на будь-які мінеральні (бетон, цегла, блоки, камінь) основи, на стінові поверхні, що містять гіпс (гіпсові, гіпсокартонні, гіпсоволокнисті плити, штукатурки з вмістом гіпсу), а також на підлоги (стяжки) з підігрівом. Головна його перевага — це дуже висока еластичність (розтяг до розриву складає не менше 250 %), що дає змогу виконати гідроізоляцію в місцях з екстремально великими температурними перепадами.

osobniak1

 

Технологія використання системи Superflex1 надзвичайно легка і містить декілька простих операцій:

1. Підготовка поверхні об’єкту — зводиться до зачистки її від бруду і частинок, що відшарувались. За допомогою валика чи пензля грунтуємо двічі поверхню матеріалом Eurolan TG 2 (витрата 150)250 млм2).

2. Приклеюємо на стиках стіна)стіна, стіна)підлога чи температурних швах ізолюючу стрічку Superflex 754 за допомогою матеріалу Superflex 1.

3. Наноситься матеріал Superflex 1 у два прийоми за допомогою валика (витрата близько 1,6 кгм2). Закінчивши нанесення ізоляції, слід протягом доби захищати її від прямих сонячних променів, води та морозу.

4. Через 48 годин після нанесення Superflex 1 можна наклеювати плитку. Для наклеювання плиток застосувується високоеластичний водонепроникний та морозостійкий клей Plastikol KM Flex (Пластікол КМ Флекс), який має високу адгезію до керамічних плиток, натурального каменю, пінопласта, бетону, асфальту, цегли та плит ДСП.

Якість матеріалів системи гідроізоляції Superflex 1 гарантується фірмою DEITERMANN, виробництво якої сертифіковано відповідно до системи міжнародних стандартів ISO 9001, а також значним досвідом фірми «Бригадир», яка є представником DEITERMANN в Україні.

Будемо завжди раді допомогти Вам у вирішенні Ваших проблем.

Наші координати:

ТОВ «Бригадир»

Пр-т. Возз’єднання, б. 7а, оф. 533, а/с 43

02160

Тел. 044 332-332-1

Тел./факс 044 331-31-11

e-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду