Довговічний фундамент від DEITERMANN

Милуючись красивим бу­динком чи спорудою ми забу­ваємо, що основою всього є фундамент, захований від на­ших очей під товщею грунту. Саме від його якості залежить надійність та довговічність всі­єї споруди. Тим часом умови експлуатації фундаменту до­сить важкі - навантаження всі­єї споруди, тиск грунту, просо­чування ґрунтової води. Прак­тично щоразу, споруджуючи нові чи реставруючи старі об'єкти, будівельники повинні вирішувати питання захисту фундаментів від впливу води.

Детальніше...

   

Гідроізоляція вологих приміщень від "ДАЙТЕРМАНН"

У кожній будівлі є так звані "вологі" приміщення — кухні, ванні кімнати, душові, сауни, туалети, пральні, басейни тощо. І якщо правильний вибір та використання гідроізоляційних матеріалів забезпечить комфорт і довговічність, то помилки призведуть до значних збитків.

 

Детальніше...

   

Система ремонту дахів від "DEITERMANN"

Дахи будинків, а точніше матеріали, з яких вони виконані, піддаються постійному екстремальному впливу навколишнього середовища. Значні перепади температури та вологості, періодичні заморожування та відтаювання, постійний вплив ультрафіолетового випромінювання, агресивні забруднення з повітря та дощової води. Ось далеко неповний перелік факторів, що дуже негативно впливають на довговічність та функціональність матеріалів, призначених для ущільнення дахів. До недавнього часу нашим будівельникам доводилось мати справу в основному з простим бітумом (смолою) та руберойдом. Ці матеріали на основі нафти були дешевими, а тому без проблем широко використовувались для ремонту будь якого об'єкту. В результаті чого на деяких плоских дахах утворились багатошарові руберойдно-смоляні покриття, які, все ж таки, протікають. Це стається тому, що: важко в принципі забезпечити достатню адгезію рулонного матеріалу до основи по всій його площі (особливо у випадках вигинів та нерівностей); а смола — це взагалі нестійкий до морозу та ультрафіолетового випромінювання недовговічний матеріал.

Детальніше...

   

Система ремонту, відновлення та захисту бетону DEITERMANN

Ніщо не може встояти перед плином часу, навіть армований бетон. Процес його руйнування обумовлений неякісним виконанням та недостатнім захистом від зовнішнього агресивного середовища. З тих же причин корозує і арматура в залізобетонних конструкціях, в результаті частинки бетону просто відколюються.

Молодий бетон, маючи лужне середовище (показник pH = 14), за своєю природою є антикорозійним захистом для арматури, проте з плином часу відбувається природний процес переходу лужного середовища в кисле (карбонізація бетону).

Для вирішення цих проблем німецька марка DEITERMANN (Дайтерманн) пропонує систему ремонту бетону з відновленням несучої здатності та довговічного захисту всієї конструкції (в тому числі арматури). У залежності від типу споруди, її технічного стану, а також виду навантажень, яким вона піддається, застосовуються декілька систем відновлення бетону на основі цементних розчинів з додаванням синтетичних речовин.

Детальніше...

   

Новий статус підвальних приміщень

podval1

Сьогодні, з ростом попиту на житло мешканці починають більш раціонально відноситися до використання цінної площі у вже існуючих спорудах. Особливо це стосується старих будинків в центральних районах міст, де колись закинуті підвали використовуються під побутові приміщення, офіси або кафе. В таких випадках зміна функцій підвальних приміщень приводить не тільки до збільшення корисної площі, але й до покращення загального стану конструкції будинку.

Метою даної статті є ознайомити архітекторів, проектантів та будівельників з системами відновлення старих стін (матеріали + технології) від марки «Дайтерманн» (виробництво Німеччини), які дають можливість ефективно і надійно реставрувати підвальні приміщення.

Детальніше...

   

Система мікроармування бетонів та будівельних розчинів волокнами FIBERMESH ®

 

Покращення  властивостей бетону шляхом додавання до бетонної суміші невеликої кількості синтетичних волокон, має більш як 20-ти річну традицію. Найчастіше використовують волокна з хімічно-інертних полімерів, стійких до дії солей, лужного та кислотного середовища. Найбільшого прогресу у пристосуванні властивостей волокон до потреб будівельників досягли виробники поліпропіленових волокон, світовим лідером і найбільшим у світі виробником синтетичних волокон для армування бетону є компанія SYNTHETIC INDUSTRIES.

Детальніше...

   

Супер-гідроізоляція для басейнів, резервуарів та фундаментів

Басейн, як елемент сучасної приватної оселі, сприймається сьогодні як належне. Не важливо чи це великий “резервуар з водою” перед будинком, чи невелика “контрастна ванна” в сауні – проблеми, що виникають при їх експлуатацїї, зводяться до одного: забезпечити  водонепроникність конструкції . Застосування “старовинних” методів не забезпечує сучасних будівельних вимог, а поява на ринку гідроізоляційних будматеріалів новітніх продуктів створює іншу проблему – як технічно правильно і економічно вигідно вибрати потрібний. Мета даної статті  ознайомити українських споживачів з двома продуктами  німецької фірми “DEITERMANN “ (ДАЙТЕРМАН) - лідерами серед гідроізоляційних матеріалів на мінеральній основі, які саме призначені для вирішення вищезгаданих проблем.

Детальніше...

   

Гідроізоляція фундаментів від "Deitermann"

Милуючись красивим будинком чи спорудою, ми забуваємо, що основою всього є фундамент, захований від наших очей під товстим шаром грунту. Саме від його якості
залежить надійність та довговічність всієї споруди. І якщо прорахунки механічної міцності фундаменту даються взнаки дуже швидко (споруда дає тріщини чи руйнується), то наслідки недбало чи невміло зробленої гідроізоляції проявляються з часом, деколи через роки. Мокрі підвали, протікання в підземних гаражах, капілярне піднімання води по стінах перших поверхів — ось далеко не повний перелік проблем, які починають переслідувати мешканців ще недавно нового будинку. Починаються ремонтні роботи з відновлення гідроізоляції, вартість яких значно вища, ніж вартість гідроізоляції, прокладеної в процесі будівництва.

Детальніше...

   

Гідроізоляція від "Дайтерман"— гарантія, якість, надійність

hidro1

Практично щоразу, споруджуючи нові, чи реставруючи старі об'єкти, будівельники  повинні вирішувати питання їх захисту від впливу води.  Старі методи з використанням "смоли" чи "рідкого скла" в принципі не можуть забезпечити сучасних будівельних вимог. А в деяких випадках їх застосування може призвести до погіршення експлуатаційних параметрів споруди (нездатність вільного парогазообміну, неможливість подальшого нанесення штукатурки чи наклеювання плиток — у випадку гідроізоляції "смолою" і т.п.). Поява на ринку гідроізоляційних будівельних матеріалів новітніх продуктів створює іншу проблему — як технічно правильно і  економічно вигідно вибрати потрібний. Мета даної статті — ознайомити українських будівельників з двома продуктами німецької фірми DEITERMANN ("ДАЙТЕРМАН"), які є лідерами серед гідроізоляційних матеріалів на мінеральній основі. Головною їх перевагою, порівняно з іншими, є те, що маючи високу водонепроникність, вони вільно пропускають пару і гази.

 

Матеріал Cerinol DS  (Церінол ДС) — це гідравлічно-в'яжучий ізолюючий розчин (після додавання води), виготовлений на основі високоякісного цементу з добавками капілярнодіючих синтетичних речовин.

Детальніше...

   

Супер-гідроізоляція для ванних кімнат, душових, саун і терас

Будуючи собі житло, ми мріємо зробити його сухим, теплим, затишним. І ось новосілля позаду, нове помешкання радує око своєю первозданною чистотою. Та проходить деякий час, і щасливі власники помічають мокрі плями на стіні кімнати, що межує з ванною чи туалетом, а зі стелі гаража під терасою звисають краплі води. Всі ці неприємності є наслідком недостатньої уваги до питань гідроізоляції.

Старі методи з використанням «смоли» чи «рідкого скла» в принципі не можуть забезпечити сучасних будівельних вимог. А в деяких випадках їх застосування може призвести до погіршення експлуатаційних параметрів споруди (нездатність вільного парогазообміну, неможливість подальшого нанесення штукатурки чи наклеювання плиток у випадку гідроізоляції «смолою» тощо). Цих проблем можна уникнути, застосовуючи системи гідроізоляції вологих
приміщень, терас і балконів німецької фірми DEITERMANN. Вона дає можливість виконання безшовної ізоляції під плитками на різних поверхнях. До складу системи входять комплект матеріалів (грунтовка, основний гідроізоляційний матеріал, еластична стрічка для стиків, спеціальний клей для плитки і фуга) та оптимально підібрана технологія його застосування. Розглянемо детальніше компоненти цієї системи.

Детальніше...